Styrelse

Hannah Untoro (har mailadress hannah punkt untoro@hammaro.se)

Jehona SeferiBirgitta Friberg (har mailadres birgitta punkt friberg@arbetsformedlingen.se) Sekreterare

 

DIGITAL CAMERA
Per Ljungman per.ljungman@hassleholm.se

 

Johan Bysell
Johan Bysell johan.bysell@attention-riks.se

 

 

 

 

 

 

JessicaS
Jessica Schmidt jessicaschmidt989@gmail.com är kassör

 

Jonas_Wells_130611
Jonas Wells jonas.wells@fagersta.se och är ordförande

 

 

 

 

Styret2
Harry Korman harry@sikt.nu

 

 

Före detta styrelsemedlemmar Klicka så hamnar du där