Styrelse

Michael Popoola michael.popoola@hotmail.com

Adelina Abazi adelina.abazi@malmo.se

adelina-abazi-2

Alena Poparic vice ordförande

Jennie Lindqvist.

 

Göran Sörensson är tillbaka och
2015-2017 som styrelseordförande
Styret3

 

 

 

 

 

 

 

DIGITAL CAMERA

Per Ljungman Sekreterare per.ljungman@hassleholm.se t.f sekreterare

 

Johan Bysell johan.bysell@attention-riks.se  Johan Bysell

 

 

 

 

 

 

Jessica Schmidt jessicaschmidt989@gmail.com är kassörJessicaS

 

Jonas Wells jonas.wells@fagersta.se      Jonas_Wells_130611

 

Harry Korman  harry@sikt.nu        Styret2

 

 

 

Före detta styrelsemedlemmar Klicka så hamnar du där